O mnie

autorka: Sonia
Dietetyk Olkusz Sonia Zastawnik

 

Mgr inż. Sonia Zastawnik, właścicielka Diet&Fit 

Mam na imię Sonia i od 10 lat prowadzę gabinet dietetyczny.

Układam tzw. życiowe diety, które są możliwe do realizacji w zabieganym świecie. Przy współpracy indywidualnych szukam mocnych stron (bo każdy je ma!), które traktuję jako punkty zaczepienia. Dzięki temu moi pacjenci nie czują, jakby ich życie wywróciło się całkowicie do góry nogami. A zdaję sobie sprawę, że zmiana stylu życia to prawdziwe wyzwanie.

Uczę jak stopniowo jeść lepiej.

Nie zabraniam jeść słodyczy.

Uczę, jak jeść je z umiarem. Jak wkomponować w jadłospis, aby stanowiły element zbilansowanego posiłku. 

Zamiast wykluczyć całkowicie ulubione produkty, np. parówki – podpowiem, gdzie kupić produkty z lepszym składem. A w międzyczasie możesz nauczyć się, jak stopniowo urozmaicać posiłki.

Do tego specjalizuję się w tzw. strategicznym układaniu diety, które uwzględnia różne etapy życia i to, ile mamy czasu na gotowanie. 

Jeśli nie masz go wcale, możesz skorzystać z diety na bazie dań gotowych i express z Biedronki (Sprawdź Dietę ratującą dupę).

Jeśli na co dzień chcesz gotować szybko, ale od czasu do czasu masz ochotę na coś fajniejszego, do tego marzy Ci się, aby wciągnąć w nowe przyzwyczajenia innych członków rodziny – sprawdź bezpłatnie próbkę nowego produktu, którego premiera odbędzie się już niebawem.

 

Nie musisz od razu jeść idealnie. Małymi krokami, w swoim tempie możesz dokonać realnych zmian, które Cię nie zniechęcą.

A klikając tutaj znajdziesz zbiór najważniejszych linków (media społecznościowe, newsletter, darmowe materiały)

Ponadto jestem absolwentką SGGW w Warszawie. Posiadam Certyfikat SOIT (School of Insulinresistance Therapy), znajduję się na liście specjalistów polecanych przez Fundację Insulinooporność zdrowa dieta i zdrowe życie.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek.  Po godzinach prowadzę zwyczajne życie, lubię czytać książki, jazdę na rolkach i ćwiczyć jogę.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Akceptuję ciasteczka Dowiedz się więcej

Polityka prywatności